Vol goede moed plannen maken

Bijgewerkt: 29 mei 2020Op 28 mei 2020 hebben we een online-bestuursvergadering gehad van onze Stichting Jeugdwelzijn Zuid-India waarbij we het ‘Plan voor Betrokkenheid, Fondsenwerving en Participatie’ hebben besproken. Dit Plan heeft als doel om betrokkenheid te creëren waardoor mensen deze verbondenheid tonen door financieel of anderszins bij te dragen aan het welzijn van de jeugd in Tamil Nadu. Zo hebben we het project Precious Plastic weer wat verder uitgewerkt. Uitgebreide informatie hierover kunt u vinden op onze website. Mocht u daar vragen over hebben dan horen we het natuurlijk heel graag.

13 keer bekeken0 reacties

STEUN ONZE STICHTING

NEEM CONTACT OP

Wij nodigen u van harte uit om contact met ons op te nemen voor uw vragen en opmerkingen.

ADRES

Stichting Jeugdwelzijn Zuid-India

Weergraaf 30

5032 BW Tilburg

E-MAIL

© 2020 door Paul van Gulick

Stuur ons een e-mail