Hulp is aangekomenTerwijl de Coronacrisis hier ook zijn tol eist, is de situatie voor gehandicapten in Tamil Nadu werkelijk vreselijk. Waar wij nog 'Social Distance' kunnen betrachten, is dat bij hen uitgesloten. Door de armoede is het hebben van een gehandicapt kind toch al een bijna ondraaglijke last; ouders krijgen vaak het goedbedoelde advies hun gehandicapte kind maar in het vuur te werpen teneinde zelf meer kans op overleven te hebben.


Onder deze omstandigheden vinden wij het dan ook gerechtvaardigd van ons primaire doel af te stappen en hebben we €1000 geschonken aan het ledigen van de eerste levensbehoeften van deze groep mensen in Zuid-India. Onze samenwerkingspartner Rucode heeft erop toegezien dat het geld goed besteed werd en bij de doelgroep terecht kwam. Wij willen al onze donateurs bedanken voor het feit dat onze Stichting deze eerste hulp heeft kunnen bieden.

6 keer bekeken

STEUN ONZE STICHTING

NEEM CONTACT OP

Wij nodigen u van harte uit om contact met ons op te nemen voor uw vragen en opmerkingen.

ADRES

Stichting Jeugdwelzijn Zuid-India

Weergraaf 30

5032 BW Tilburg

E-MAIL

© 2020 door Paul van Gulick

Stuur ons een e-mail